Český manuál pro L-39

Главная > Файлы пользователей > Český manuál pro L-39
Л-39

Český manuál pro L-39

Тип - Документ
Загрузил - Jarek
Дата - 27.10.2016 19:20:50
Český manuál pro modul letounu L-39.

Zdravím všechny České a Slovenské příznivce tohoto krásného letadla. Opět pro svoji potřebu jsem si přeložil to nejdůležitější z manuálu pro letoun L-39. Je to vlastně můj první překlad něčeho tak rozsáhlého co jsem kdy překládal. Už jenom to, že nejsem jazykově dobře vybaven a nikdy nebudu (hold každému to není dáno), byl to pro mě docela pěkný oříšek, ale nakonec mě to i bavilo a hodně jsem se o tomto letadle dozvěděl.

Snažil jsem se zjišťovat a hledat správné výrazy v odborné literatuře, ale ne vždy je to snadné, tak některé výrazy nemusí byt přesne. Určitě se najdou i pasáže, které nemusí být správně implementovány, protože ne vždy jsem pochopil, co autor manuálu danou větou zamýšlel.
Snad to k něčemu bude, říkám si, proč bych si to měl nechat jen pro sebe, určitě potěším i ty co jsou z angličtinou na štíru jako já (aspoň my starší) a rodný jazyk je přece jenom přirozenější. Už jenom proto, že jsou tady i takový, kteří si pohráli s českým kokpitem pro tento letoun, a Já takovým děkuji.

Samozřejmě připomínky a nedostatky, které najdete, si rád vyslechnu, abych je mohl dodatečně opravit. Tak že krásné zážitky s tímto letadlem.
  • Лицензия: Свободная - Бесплатная версия, Неограниченное распр.
  • Язык: Любой язык
  • Размер файла: 19.02 Мб
  • Скачано: 2442
  • Комментариев: 12
ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ